Komfort znalazł swój design

img_1

Klimatyzator 2.0

grzanie i chłodzenie bez jednostki zewnętrznej

2.2

Urządzenie monoblok montowane w budynku bez jednostki zewnętrznej. Wyróżnia się wyjątkowo prostym montażem - możliwość podłączenia elektrycznego poprzez wtyczkę. Klimatyzator 2.0 ma szeroki wybór sterownia. Urządzenie może być zarządzane z poziomu wbudowanego panelu dotykowego, pilota bezprzewodowego oraz dedykowanej aplikacji.

Klimakonwektory

idealne odbiorniki dla pomp ciepła

Klimakonwektory zapewniają grzanie i chłodzenie pomieszczeń. Urządzenia doskonale sprawdzają się w niskotemperaturowych instalacjach wodnych zasilanych pompami ciepła. Klimakonwektory Innova charakteryzują się eleganckim i wyraźnie zmniejszonym wymiarem, jak również szerokim wyborem sterowania. Dostępne są wersje naścienne i do zabudowy. Standardowo produkowane w kolorze białym lub srebrnym, kolory z palety RAL dostępne na zamówienie.

002
05
Klimakonwektor AirLeaf
003_1
Klimakonwektor Filomuro
0001
Klimakonwektor Filoterra

BEE odzysk ciepła

z wody szarej

bee2

BEE Innova to urządzenie, które dzięki wymianie ciepła między wodą szarą i wodą wodociągową odzyskuje znaczną ilość ciepła, która w przeciwnym razie zostałoby rozproszone w środowisku. Sprawność odzysku ciepła tego urządzenia waha się od 30 do 75% w zależności od sumarycznej ilości zainstalowanych wymienników.

Montaż klimatyzatorów. Nowoczesne klimatyzatory oferują grzanie i chłodzenie w jednym urządzeniu

al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

Potrzebujesz doboru urządzeń?
Wypełnij formularz i zgłoś się do nas.

    Dowiedz się więcej na temat przetwarzania danych osobowych kliknij Klauzula informacyjna RODO
    Scroll to Top
    Przewiń do góry